Strony internetowe

Strony internetowe tworzymy z myślą o zwiększeniu zasięgu Twoich usług. Kreujemy marki w sieci i dbamy o ich wizerunek. Nasze strony internetowe są zawsze przemyślane i tworzone indywidualnie dla każdego klienta. Do tego są funkcjonalne i proste w obsłudze! Chętnie podejmujemy się zaprojektowania stron firmowych, serwisów i portali internetowych czy stron wizytówkowych.

Nasze strony internetowe:

  1. Są oparte o system zarządzania treścią (CMS)
  2. Są dobrze przygotowane do pozycjonowania
  3. Wyświetlą się poprawnie w popularnych przeglądarkach
  4. Są tworzone z myślą o każdym urządzeniu
  5. Są przyjazne dla wyszukiwarek (SEO Friendly)
  6. Mogą zawierać wykonaną przez nas treść (zdjęcia, filmy, artykuły)
strony internetowe

Responsywność stron

Responsive Web Design (RWD) to technika projektowania i kodowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany np. okna przeglądarki na monitorze, smartfonów czy tabletów. Strona internetowa stworzona w taki sposób jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na wielkich ekranach, jak i na ekranach smartfonów czy tabletów. W ten sposób jesteśmy w stanie stworzyć stronę, z której wygodnie można korzystać nawet na telefonach komórkowych.

Sklepy internetowe

Zajmujemy się także projektowaniem i wdrażaniem sklepów internetowych i systemów sprzedażowych. Jeśli potrzebujesz rozbudowanej platformy do sprzedaży produktów i usług, przejdź do działu sklepy internetowe aby dowiedzieć się więcej.