Sklepy internetowe

Tworząc sklep internetowy staramy się patrzeć nie jako projektanci, lecz jako klienci. W pierwszej kolejności dbamy o wygodę i szybkość użytkowania. Im szybciej potencjalny klient  znajdzie to, czego potrzebuje tym chętniej będzie robił zakupy w naszym sklepie! Nasze sklepy internetowe cechuje funkcjonalność, lekki i nowoczesny wygląd oraz intuicyjna obsługa. W ten sposób zachęcamy klientów do korzystania z naszego sklepu oraz sprawiamy, że proces zakupów przebiega szybko i przyjemnie.

Budując sklep internetowy mamy do dyspozycji wiele narzędzi usprawniających jego funkcjonowanie. Bardzo ważny jest dobór najlepszych rozwiązań dla konkretnego projektu. Systemy takie jak Magento czy PrestaShop można rozszerzyć i zautomatyzować wiele działań. Połączenia z systemami magazynowymi, kurierami czy integracje z Facebookiem nie stanowią dla nas problemu! Jeśli nie wiesz, które rozwiązanie powinieneś wybrać, skontaktuj się z nami.

Integracje

  • systemy płatności
  • kurierzy
  • systemy magazynowe

E-Commerce

Presta Shop

WooCommerce

Magento

Interfejs

Responsive Web Design

User Experience

Dedykowany wygląd

Na zakupy z telefonem!

Dziś znaczny odsetek ruchu w sklepach internetowych stanowią użytkownicy urządzeń mobilnych. Z tego względu projektujemy sklepy internetowe tak aby doskonale wyświetlały się na każdym urządzeniu! Niezależnie czy to będzie tablet, laptop czy telefon komórkowy, klient zawsze będzie w stanie zrobić zakupy. To wszystko dzięki użyciu technologii RWD (Responsive Web Design), która daje ogromne możliwości dostosowania sklepu internetowego pod kątem każdej rozdzielczości ekranu.

sklepy internetowe