Kampanie Google AdWords

Docieraj do 95% użytkowników internetu

Według danych z 2016 roku, 95% użytkowników internetu rozpoczyna wyszukiwanie usług i produktów w wyszukiwarce Google. Z tego względu znaczenie platformy Google Adwords w ostatnich latach wzrosło diametralnie, a nasi Kliencie coraz częściej decydują się na wykorzystanie jej potencjału ze względu na proste warunki oraz czytelne i miarodajne wyniki. Kampanie Google AdWords stanowią świetną bazę do marketingu internetowego. Reklamy AdWords przynoszą natychmiastowe efekty. Nasz zespół pomoże Ci obniżyć koszty reklamy przy jednoczesnym maksymalizowaniu zysków.

Jak to działa?

Oferujemy Ci stworzenie oraz efektywne zarządzanie kampanią reklamową linków sponsorowanych.  Naszym głównym celem jest osiąganie korzyści dla Klientów. Analizujemy dane i stale wykorzystujemy tę wiedzę do zwiększania rentowności Twojego biznesu. Z pomocą Google AdWords potrafimy dotrzeć do właściwych osób, we właściwym czasie. W zależności od profilu firmy, jesteśmy w stanie skierować reklamę na wybrany kraj, region, miasto lub nawet w określonej odległości od Twojej firmy.

Ty decydujesz także o miesięcznym budżecie na kampanię. Co ważne, nie płacisz za wyświetlanie Twoje reklamy, a za jej kliknięcie. Na koszt pojedynczego kliknięcia składa się wiele czynników takich jak jakość strony docelowej, popularność słów kluczowych czy trafność samej reklamy. Jesteśmy w stanie tak zoptymalizować Twoją stronę oraz kampanię internetową aby reklama przynosiła wymierne efekty.

Zalety Google AdWords

Google AdWords umożliwia precyzyjną personalizację oraz optymalizację reklam. Google nie narzuca minimalnego budżetu, Ty sam możesz zadecydować ile chcesz przeznaczyć na swoją kampanię. Skontaktuj się z nami i sprawdź jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Twojej firmy.

Szybkość działania

Precyzja dotarcia

Kontrola budżetu

Widoczność efektów

Indywidualna wycena

Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Twojej
firmy indywidualną ofertę.

Lub zadzwoń:

+48 606 860 242